Lekarze Krotoszyn

Lekarz medycyny ratunkowej, Anestezjolog

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Krotoszynie
ulica Młyńska 2
63-700 Krotoszyn

Bardzo pomocny człowiek. Zna się na tym co robi. Każdemu poświęca dużo czasu. Robi wszystko bardzo profesjonalnie, widać doświadczenie.
Opinia dodana przez: Wojciech

lek. dent. Paweł Patalas

63-700 Krotoszyn

Jest świetnym fachowcem. Bardzo się stara. Ratuje każdy ząb.

lekarz Paweł Korczyk

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Krotoszynie
ulica Młyńska 2
63-700 Krotoszyn

Bardzo dobre podejście do pacjenta, pełen profesjonalizm , lekarz uprzejmy, służy pomocą , poświęcił mi sporo uwagi. Życzę wszystkim pacjentom takich lekarzy.
Opinia dodana przez: Przemek

lekarz Andrzej Krzyżanowski

Przemysłowa 5f
63-700 Krotoszyn

Polecam serdecznie!!! Doktor z powołania, kompetentny i uprzejmy, prowadzi moją ciążę i jestem bardzo zadowolona.
Opinia dodana przez: Sandra1512

lekarz Antoni Spychaj

Orzeszkowej 10
63-700 Krotoszyn

koszt wizyty z zabiegiem usunięcia chirurgicznego zmiany skórnej. Doktor bardzo miły, od wejścia uśmiechnięty i z bardzo pozytywnym podejściem. Tworzy tak dobrą atmosferę, że człowiek zapomina o stresie przed zabiegiem. Co prawda, trzeba się liczyć z poślizgami na wizytach, ale w końcu pracuje też w szpitalu i czasami nie da się skończyć dyżuru jak w zegarku, gdy ma coś nagłego na stole. Co do umiejętności i wiedzy, to sądze, że ...

lekarz Konrad Błaszczyk

Zespół Ambulatoryjnych Poradni Specjalistycznych
Mickiewicza 21
63-700 Krotoszyn

Bardzo dobry specjalista.Polecono mi go i sie nie zawiodłem.Zauważyłem że inni lekarze liczą sie z jego opiniami a to chyba najlepsza rekomendacja.Polecam!
Opinia dodana przez: Janusz

dr Jerzy Przewoźny

Koźmińska 62
63-700 Krotoszyn

Pan Doktor to prawdziwy anioł nasz synek meczyl sie z kolkami Pan Doktor nam bardzo pomógł nie znam innego takiego który ma tak ogromną wiedzę inni lekarze mogli by się od niego uczyć a nie tylko brać pieniądze za nic oby więcej takich ludzi z taką pasją do leczenia i z takim podejściem.Pozdrawiam
Opinia dodana przez: Donata

lek. dent. Marta Januszkiewicz

ul. Rybia 3
63-700 Krotoszyn

Polecam Pania doktor z całego serca duza wiedzę za wszelką cenę stara się wyleczyć każdy ząb wytłumaczy co robi i Rtg na miejscu ogromny plus i oczywiście leczenie bezbolesne
Opinia dodana przez: Arleta

lekarz Gabriela Piaskowska

Rawicka 5
63-700 Krotoszyn

Bardzo profesjonalne i konkretne podejście Pani Doktor. Świetny sprzęt medyczny i opieka- częste kontrole i KTG w ciąży. Kompleksowa opieka, jasne zalecenia. Bardzo doceniam punktualność i rzetelność. Serdecznie polecam
Opinia dodana przez: Pacjentka

Anna Górnik

Staszica 14
63-700 Krotoszyn

Bardzo dobra okulistka,kompetentna i uprzejma zarazem.Gabinet wyposażony na bardzo wysokim poziomie.Ogólnie byłem bardzo zadowolony z wizyty.Jednak mały minusik za dostępność.Tłumy pacjentów a z tego co wiem ma mały kontrakt.Na wizytę do niej czeka się rok!!!Czy jajogłowi w NFZ-cie nie mogą dać takim okulistom większej ilości porad.Chory system!!! Ale okulistkę mogę polecić z czystym sumieniem.Jak nie umrę od czekania na następną wizytę to na pewno Panią Doktor odwiedzę ponownie.

lekarz Maria Woźniak-Rauchut

Langiewicza 8a
63-700 Krotoszyn

zdarzyło mi się odwiedzić panią dr zarówno prywatnie jak i na kasę chorych. do 18 roku życia uczęszczała do niej bo tak mnie zapisali rodzice i było mi wygodnie. Już dawno zmieniłam lekarza rodzinnego. Pani dr przyzwyczajona jest do tych samych chorób od dziesięcioleci i takie też pozostają jej metody. Pani dr nie umiała odczytać wyników badań zrobionych w innym mieście, ponieważ nie wiedziała co to są w ogóle za ...

lekarz Mieczysław Pełko

Kołłątaja 9
Krotoszyn

Polecam z całego serca Mąż po wypadku ze szpitala odesłany z kwitkiem... Na szczęście trafiliśmy do Pana doktora. Co prawda prywatnie, natomiast skierowała na tomografię na którą osobiście nas umówił w ramach NFZ. Więcej takich lekarzy!
Opinia dodana przez: MK

lekarz Grzegorz Motylewski

Łąkowa 41
63-700 Krotoszyn

Prawdziwy "Judym" takich lekarzy jest coraz mniej.

lekarz Bożena Nowak

63-700 Krotoszyn

Trafna diagnoza.Pani doktor chętnie przyjmie. Można liczyć na pomoc w nagłych przypadkach.

lekarz Stanisław Sadlik

al. Powstańców Wielkopolskich 60
63-700 Krotoszyn

Bardzo dobry lekarz.Szkoda że wcześniej do niego nie trafiłem.Kiedy czekasz przed gabinetem trochę się denerwujesz ,ale kiedy wejdziesz do środka jesteś zadowolony z obsługi , fachowości i poświęconego czasu. Polecam.
Opinia dodana przez: Marek

lekarz Alina Skrzypczyńska-Manikowska

Pulmonolog

Asnyka 8

Dobry specjalista, trafna diagnoza. Polecam

lekarz Alicja Sadlik

al. Powstańców Wielkopolskich 60
63-700 Krotoszyn

Zawsze po wyjściu z gabinetu jestem spokojniejsza bo odpowiednio objaśnione postępowabie w chorobie pozwala myśleć pozytywnie. W niejednoznacznych objawach (ból brzucha) zawsze rozważa kilka możliwości i robi badania. Nie ma znaczenia czy to wizyta prywatna czy nz NFZ zawsze tak samo uprzejma. Lekarz z powołania.

lekarz Andrzej Korczak

Dermatolog, Pediatra

63-700 Krotoszyn

Pan Doktor jest lekarzem sympatycznym . Bardzo szybko nawiązuje kontakt z dzieckiem. Jest na bieżąco z nowoczesnymi lekami.Odpowiada na wszystkie pytania.Potwierdzone wielokrotnie ze potrafi postawić prawidłowe rozpoznanie.

lekarz Dariusz Horyza

Polna 56
Krotoszyn

Moją pierwszą wizytę będę wspominał dobrze. Podejście profesjonalne z nutką humoru co sprawiło, że wizyta przebiegała na luzie. Postawiona diagnoza, leczenie i zaproponowana profilaktyka sprawiła, że nie zamierzam zmieniać lekarza
Opinia dodana przez: Marek

lekarz Eleonora Kocięcka

Laryngolog

Klonowicza 14d
63-700 Krotoszyn

Napisać o Pani doktor, że jest bardzo dobra to mało...jest perfekcyjna!!!:) Leczę się u Pani doktor już kilka lat i na NFZ i teraz jeżeli zachodzi taka potrzeba prywatnie. Pani Doktor zawsze bez względu na status wizyty państwowaprywatna traktowała mnie tak samo, czyli zawsze rzetelne, skrupulatnie, bez pośpiechu, delikatnie zbadała mnie, określiła stan zdrowia, podjęła jednoznaczne i pewne kroki związane z zastosowaniem odpowiednich leków, zabiegów i co najważniejsze wszystkie decyzje ...
Opinia dodana przez: Mała